Політика

Справу нелюстрованих заступників Авакова розглянуть 19 травня

Політика/Справу нелюстрованих заступників Авакова розглянуть 19 травня
Зберегти
Вигляд

Слухання щодо невиконання закону «Про очищення влади» стосовно двох заступників міністра внутрішніх справ Віталія Сакала та Василя Паскала проходитиме 19 травня.

Таке рішення сьогодні озвучили під час підготовчого засідання у справі Громадської ради з питань люстрації при Мін'юсті проти Кабінету міністрів.

«Сакал і Паскал продовжують виконувати свої обов'язки, хоча вони підпадають під люстрацію. Ми подали в суд і чекаємо реакції міністерств», - зазначив позивач, Максим Маньковський, член Громради з питань люстрації.

За інформацією Громадської ради з питань люстрації Василь Паскал з листопада 2011 року обіймав посаду заступника начальника Департаменту кримінальної міліції МВС України – начальника ГУКР, а з січня 2012 року – начальника Департаменту карного розшуку МВС України. Окрім того, після розгону студентського Майдану саме Департамент карного розшуку здійснював переслідування активістів.

У свою чергу Віталій Сакал до серпня 2011 року працював заступником начальника Головного управління МВС в Київській області – начальником головного слідчого управління, що, відповідно до Закону, є підставою для звільнення за люстрацією.

/Юлія Стець

/ на фото - Василь Паскал

Пов`язані новини