Справу про перешкоджання журналістській діяльності знімальної групи програми розслідувань «Схеми» на весіллі сина колишнього генпрокурора Юрія Луценка закрили.

Йдеться про інцидент, який стався в ніч на 16 вересня 2017 року поряд із ресторанним комплексом у Козині, де святкували весілля сина генпрокурора Юрія Луценка.

Під час зйомок на в’їзді до комплексу знімальна група неодноразово демонструвала журналістські посвідчення співробітникам Управління державної охорони. Але, коли з закритої вечірки зібрався виїжджати тодішній президент України Петро Порошенко, двоє представників УДО застосували фізичну силу до журналіста Михайла Ткача та оператора Бориса Троценка, щоб перешкодити зйомці виходу і виїзду президента.

«Майже два роки знадобилося підлеглим генерального прокурора Луценка аби не знайти складу злочину» — написав у Facebook журналіст-розслідувач Михайло Ткач.

За його словами, упродовж двох років адвокат потерпілих намагалася отримати прізвище слідчого. 

«Наш адвокат писала запити. Через суд намагалася отримати бодай якусь інформацію про перебіг цієї справи. Але тиша», — зазначив Ткачук.

За даними розслідувача, справу закрито у травні підлеглим Луценка.

Поділитись: