УКРАЇНА

Справу про розтрату «кіотських коштів» направили до суду

6 червня, 2017 15:50
УКРАЇНА/Справу про розтрату «кіотських коштів» направили до суду
Зберегти
Вигляд
Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) направила до Солом'янського суду Києва кримінальне провадження за фактом замаху на заволодіння коштами, отриманими Україною в рамках Кіотського протоколу.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) направила до Солом'янського суду Києва кримінальне провадження за фактом замаху на заволодіння понад 336 мільйонів гривень, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

Про це повідомляє прес-служба САП.

«Встановлено, що група осіб, до складу якої входили службові особи ДП «Укрекоресурс», шляхом забезпечення перемоги фіктивних компаній у тендерних процедурах вчинили замах на заволодіння державними коштами у сумі 336 009 811, 63 грн», — йдеться у повідомленні.

За даними САП, «Укрекоресурс» забезпечив перемогу фіктивних компаній у тендерних процедурах «Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED-технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов». 

За результатами досудового розслідування до кримінальної відповідальності притягнуто десять осіб.

За висунутим обвинуваченням за ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191 КК України особам загрожує покарання у виді позбавленням волі на термін від семи до дванадцяти років. 

Нагадаємо, 12 липня 2016 року, детективи НАБУ затримали колишнього директора Держпідприємства «Українські екологічні інвестиції» у справах розкрадання «кіотських грошей».

Кіотський протокол — міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів. Головна мета угоди: стабілізувати рівень концентрації парникових газів в атмосфері на рівні, який не допускав би небезпечного антропогенного впливу на кліматичну систему планети.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини