Мукачівський місьрайонний суд на підготовчому засіданні 14 грудня призначив розгляд справи про стрілянину за участю членів «Правого сектора» на 21 грудня.

Мукачівський місьрайонний суд на підготовчому засіданні 14 грудня призначив розгляд справи про стрілянину за участю членів «Правого сектора» на 21 грудня.

Про це повідомила журналістка Алла Хаятова у facebook за результатами засідання.

«Мукачівський суд на підготовчому засіданні ухвалив: призначити судовий розгляд за наявним обвинувальним актом у відкритому судовому засіданні 21 грудня о 9.00», — написала вона.

Також Хаятова повідомила, що клопотання обвинувачення про продовження тримання під вартою відхилено.

«Задоволено клопотання захисту про витребування медичної документації щодо підозрюваних. Клопотання обвинувачення про продовження запобіжного заходу — відхилено. Клопотання захисту про зміну запобіжного — відхилено. Також суд прийняв до розгляду скарги Романа Бухтоярова захисту на дії прокурорів»,  — зазначила журналістка. 

Раніше обвинувачуваним призначили арешт до 23 грудня включно.

Нагадаємо, 11 липня 2015 року у Мукачевому після зустрічі представників «Правого сектора» з народним депутатом Михайлом Ланьо сталося збройне зіткнення, у якому також взяли участь правоохоронці. У сутичці були вбиті 2 людей, ще 12 дістали поранень.

Чотирьом представникам «Правого сектора» загрожує довічне ув'язнення за стрілянину в Мукачевому. Їхні справи 24 червня Генпрокуратура передала до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перестрілка в Мукачевому: Як бійці «Правого Сектора» втекли від слідства.

Поділитись: