Світ

Справу затриманих на першотравневій ході білоруських опозиціонерів розглянуть 2 травня

1 травня, 2018 21:58
Світ/Справу затриманих на першотравневій ході білоруських опозиціонерів розглянуть 2 травня
Зберегти
Вигляд
Білоруський опозиційний лідер Микола Статкевич відвідав затриманих соратників в мінському Центральному райвідділку міліції.

Білоруський опозиційний лідер Микола Статкевич відвідав затриманих соратників Андрія Шипуліна, Сергія Спориша і Валентина Троцького в мінському Центральному райвідділку міліції.

Про це повідомляє білоруська редакція «Радіо Свобода».

За словами Статкевича, йому вдалося потрапити до відділку, де утримували його соратинків лише о другій половині дня. Також він зауважив, що окрім  його соратників у відділку утримували трьох затриманих раніше в Київському сквері анархістів.

За даними джерела 2 травня соратників Статкевича судитиме суд Центрального району. Які висунуто звинувачення не повідомляється.

«Ця невелика акція показала всьому світу реальний стан захисту прав трудящих в Білорусі. Це була санкціонована акція, все було без насильства », — заявив Статкевич.

Нагадаємо, на прешотравневій демонстрації у Мінську було затримано пятеро соратників білоруського опозиційного лідера Миколи Статкевича. Повідомляється, що вони долучились до офіційної акції Першого травня з національним стягами та плакатими з національною символікою та лозунгами. 

 

Пов`язані новини