ENRU

Справу журналіста Сущенка вестиме інший адвокат — Марк Фейгін

Російський адвокат Марк Фейгін, якого позбавили статусу адвоката, повідомив, що справу українського політв'язня Романа Сущенка вестиме інший спеціаліст, який ознайомлений із цією справою.

Про це Фейгін повідомив у коментарі Громадському.

За його словами, наразі вирішується, хто конкретно представлятиме інтереси Сущенка. «Це буде людина, якій я довіряю, це людина, знайома зі справою», — сказав він.

Фейгін також заявив, що незабаром мало відбутись засідання у справі Сущенка, на якому сторона захисту мала представити докази невинуватості.

Відповідаючи на питання, чи зможе він відновити статус адвоката, Фейгін сказав, що це «практично нереально», зазначивши, що «проблема у судах».

Раніше Фейгін, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді Москви, повідомив, що його позбавили статусу адвоката.

Причиною, яка стала підставою позбавити його статусу, стали «три твіти» у соцмережі від минулого року. Йдеться про нецензурні висловлювання Фейгіна на адресу адвокатки Сталіни Гуревич і її підзахисного — проросійського блогера Анатолія Шарія.