УКРАЇНА

«Справи Авакова» в даний момент немає — голова ГПУ Луценко

УКРАЇНА/«Справи Авакова» в даний момент немає — голова ГПУ Луценко
Зберегти
Вигляд

Стосовно голови Міністерства внутрішніх справ України Арсена Авакова на сьогоднішній день не розслідується жодної кримінальної справи, в справі про земельні махінації харківськими чиновниками він також не фігурує.

Про це заявляє генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Деякі справи, в яких згадується прізвище глави МВС, реєструвалися і закривалися через відсутність складу злочину, деякі реєструвалися і передавалися по підслідності в НАБУ. Але на даний момент «справи Авакова» немає ні в одному правоохоронному органі», — заявив Луценко на брифінгу.

Він також повідомив, що в рамках розслідування справи стосовно харківських чиновників Аваков не фігурує.

«Ці схеми організовувалися керівництвом Харківської міськради, а я не пам'ятаю, щоб пан Аваков там працював», — сказав Луценко.

Раніше, в ГПУ заявили, що кримінальне провадження, в якому фігурує міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передали в Національне антикорупційне бюро України.

Генпрокурор Юрій Луценко 13 вересня повідомив, що ГПУ порушила кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. За словами Луценка, провадження було розпочато після звернення голови правління «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна.

Сам Шабунін у відповідь заявив, що Генпрокуратура за чинним законодавством не могла порушувати кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ, оскільки це питання належить до компетенції Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як заявила речниця генерального прокурора України Лариса Сарган, звинувачення проти міністра внутрішніх справ можуть трактуватися як «предмет уяви, що не може бути підставою для переслідування», додала вона.

Пов`язані новини