У своїх висновках американська сторона послалася на проблеми зі свободою слова в Росії та її агресію відносно сусідів

США, Україна та Палау проголосували проти проекту «Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про боротьбу з героїзацією нацизму». У своїх висновках американська сторона послалася на проблеми зі свободою слова в Росії та її агресію відносно сусідів.

Про це повідомляє Associated Press.

Російська ревозлюція була схвалена комітетом ООН з прав людини голосами 131 країни. 3 виступили проти і ще 48 утримались.

«Ми беззастережно засуджуємо всі форми релігійної та етнічної нетерпимості або ненависті у себе вдома і в усьому світі. Тим не менше, через занадто вузькі рамки цієї резолюції і політизований характер, а також тому, що вона вимагає неприпустимих обмежень свободи слова, США не можуть підтримати її", — пояснила заступниця представника США в Економічній і Соціальній Раді Штефані Амадео позицію своєї країни.

Вона також сказала, що США не згодні з бажанням резолюції приборкати свободу вираження думок, але при цьому стурбовані зростанням мови ворожнечі по всьому світі.

«Рекомендації цієї резолюції з обмеження свободи вираження поглядів, свободи організацій та права на мирні зібрання суперечить принципам, закріпленим у Загальній декларації прав людини», — підкреслила Амадео.

На відміну від резолюцій Ради Безпеки, резолюції в комітетах Генеральної Асамблеї не зважаються юридично зобов’язуючими.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile