УКРАЇНА

США готові посилити санкції проти Росії — Держдеп

УКРАЇНА/США готові посилити санкції проти Росії — Держдеп
Зберегти
Вигляд

Сполучені Штати Америки готові посилити економічні санкції щодо Росії, які були введені через її агресію в Україні.

За словами помічниці державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд, санкції проти РФ вже показали ефективний результат.

«Санкції, в поєднанні з низькими цінами на нафту і затяжною вразливістю державного ладу Росії, спричинили суттєві витрати. І поки Москва не змінила свій підхід до України, наша готовність до посилення санкцій, очевидно, грає певну роль щодо стримування подальших зусиль Росії по захопленню українських територій», — сказала Нуланд, цитує «Укрінформ».

Представниця Держдепу США також наголосила, що американська сторона зараз інтенсивно працює з Європою, щоб «санкції ЄС були продовжені в кінці цього місяця, а також в контексті підтримки Франції та Німеччини в їх провідній дипломатичній ролі досягнення повної імплементації Мінських угод».

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр сказав, що деякі країни ЄС скептичні щодо продовження санкцій проти РФ. За його словами, незрозуміло, чи всі 28 країн вирішать продовжити дію санкцій проти Росії.

Водночас, речник Штайнмаєра потім додав, що слова очільника німецького МЗС суперечили урядовій позиції щодо кризи в Україні та суперечили підсумковій декларації лідерів «Великої сімки», яку вони нещодавно ухвалили на саміті у Японії.

Пізніше у канцлера ФРН Ангели Меркель заявили, що не бачать підстав для скасування санкцій проти Росії. 

Пов`язані новини