Світ

США готують чергові тарифні обмеження щодо китайського імпорту на $100 млрд

6 квітня, 2018 10:42
Світ/США готують чергові тарифні обмеження щодо китайського імпорту на $100 млрд
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп наказав чиновникам, відповідальним за торговельну політику, підготувати список товарів та тарифних заходів для 100 мільярдів доларів китайського імпорту.

Президент США Дональд Трамп наказав чиновникам, відповідальним за торговельну політику, підготувати список товарів та тарифних заходів для 100 мільярдів доларів китайського імпорту.

Про це повідомляє Reuters.

Це рішення Трампа пов’язане з оголошенням китайських урядовців про обмитнення близько 50 мільярдів американських товарів додатковим тарифом у 25%.

Сам Трамп вважає відповідь Китаю «несправедливою» попри те, що напередодні ввів у дію аналогічні тарифні заходи на 50 мільярдів доларів імпорту з Китаю.

«Це те, як виглядають «торговельні війни» і те, про що ми попереджували з самого початку», — повідомив Reuters президент Національної федерації роздрібних торговців США Метью Шей.

Він також додав, що найбільше втратять від загострення торговельних відносин американські сім’ї.

Як повідомляє агенція, американські фондові ринки вже декілька днів знаходяться у стані напруження та поступового падіння через управлінські рішення Трампа, похитуючи стабільність долара.

Раніше Китай оголосив про намір запровадити 25% мита на 50 мільярдів доларів американського імпорту до країни у відповідь на аналогічні дії США.

Це рішення влада КНР прийняла у відповідь на рішення адміністрації Дональда Трампа запровадити додаткові митні обмеження на китайський імпорт в країну на загальну суму близько 50 млрд доларів. Також, у відповідь на такі дії, в Китаї запровадили аналогічні тарифи на 3 млрд доларів американських товарів, що ввозяться в КНР.

Крім цього, Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика та Канада.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Пов`язані новини