Політика

США мали дати рішучу відповідь на анексію Криму — Тіллерсон

11 січня, 2017 19:57
Політика/США мали дати рішучу відповідь на анексію Криму — Тіллерсон
Зберегти
Вигляд
Відсутність жорсткої відповіді США на анексію українського Криму призвела до зростання російської військової агресії. Про це заявив кандидат на посаду держсекретаря США Рекс Тіллерсон

Відсутність жорсткої відповіді США на анексію українського Криму призвела до зростання російської військової агресії.

Про це заявив кандидат на посаду держсекретаря США Рекс Тіллерсон з команди новообраного президента Дональда Трампа, передає RadioFreeEurope.

На переконання прибічника Трампа, США мали надати Україні якнайшвидшу військову допомогу одразу після анексії півострову.

Колишній виконавчий директор корпорації ExxonMobil заявив перед комітетом закордонних справ Сенату, що позиція адміністрації Барака Обами «підбадьорила Кремль до підтримки сепаратистів на сході України зброєю та солдатами».

В той час як Обама «ляснув» Росію за захоплення територій України санкціями, Вашингтон мав порадити Україні розгорнути на східному кордоні усі доступні озброєння та надіслати захисне озброєння, розвідників та повітряне спостереження США чи НАТО, переконаний Тіллерсон.

Він також додав, що російське керівництво користується слабкістю відповіді Обами.

«В той час як Росія шукає поваги на глобальному рівні, її останні дії зневажили американські інтереси», — сказав Тіллерсон.

Він також додав, що Москва грає м'язами, а США та союзники мають повне право бути з цього приводу стривоженими. При цьому, Тіллерсон зазначив, що обидві країни мають шукати шляхи до співпраці, в тому числі у сфері протидії тероризму.

Нагадаємо, що новообраний президент США Дональд Трамп вибрав в якості глави Держдепартаменту керівника нафтової корпорації ExxxonMobil Рекса Тіллерсона, відомого своїми дружніми стосунками з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Трамп призначає Держсекретарем США симпатика Росії: що треба знати про Рекса Тіллерсона» 

Пов`язані новини