Сполучені Штати обіцяють моніторити та просувати процес проведення реформ в Україні, заявив прес-секретар Державного департаменту США Джон Кірбі

«Український парламент, уряд і президент мають спільну відповідальність і повинні відкласти свої розбіжності і провести реформи, яких вимагають українці. Ми віримо, що вони зроблять це, і продовжуємо моніторити і просувати це настільки сильно, наскільки можливо», — зазначив представник Держдепу.

Він наголосив, що Україна повинна також повністю виконати свою частину Мінських угод, що включають в тому числі політичні перетворення в країні.

«На наше переконання, уряд України може провести деякі політичні реформи і реалізувати «Мінськ». Ми визнаємо, що зараз він реалізований не повністю», — сказав Кірбі.

Також Кірбі зазначив, що США не послаблять свої санкції проти Росії, поки Москва не виконає свою частину зобов'язань щодо Мінських домовленостей.

«Санкції проти Росії будуть діяти доти, поки Москва буде продовжувати порушувати територіальну цілісність України і поки Мінські угоди не будуть повністю реалізовані. Це рішення залишиться незмінним», — сказав він.

Нагадаємо, раніше США закликали лідерів України прискорити реформи заради пам'яті Майдану.

/фото Твіттер/@statedeptspox

Поділитись: