Адміністрація США називає загострення ситуації в Алеппо «звірством» і покладає провину на президента Сирії Башара Асада і держави, що підтримують його

Адміністрація США називає загострення ситуації в Алеппо «звірством» і покладає провину на президента Сирії Башара Асада і держави, що підтримують його. Про це заявив речник Білого дому Джош Ернест, повідомляє «Укрінформ».

«Я думаю, режим Асада продемонстрував, що вони перейшли всі лінії для досягнення своїх цілей. І це, очевидно, включає порочну тактику на кшталт створення штучного голоду для невинних цивільних осіб, бомбардування лікарень і дитячих майданчиків, удари по ним», — наголосив речник адміністрації США.

На переконання Ернеста, бійня в Алеппо має припинитися — такий заклик він адресував державам, які підтримують Асада. За його словами, Вашингтон стурбований вбивствами мирних мешканців Алеппо, які відбуваються за сприянням Росії та Ірану.

«Ідея, що ви могли би наносити удари по дитячих майданчиках в надії на те, що так ви переконаєте людей здатися, бо ви вбили їхніх дітей... Який хворий розум дійде до такої стратегії? І які цивілізовані підтримуватимуть цю тактику? Але це те, що робить Росія», — зауважив Ернест.

Він наголосив, що американська сторона наразі посилено працює через різні дипломатичні канали, аби добитися мирного рішення ситуації.

В ООН відновлення агресивних дій сирійського уряду та його союзників у Алеппо назвали військовим злочином.

Раніше повстанці в Алеппо розпочали контратаку.

Також повідомлялося, що у східному Алеппо затримують евакуацію.

Нагадаємо, 13 грудня Росія заявила про повний контроль військ Асада над Алеппо

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бомбардування Алеппо супроводжувалися масовими стратами»

 

Поділитись: