Війна

США не погодилися на пропозицію Росії щодо відновлення Сирії — Reuters

4 серпня, 2018 21:13
Війна/США не погодилися на пропозицію Росії щодо відновлення Сирії — Reuters
Зберегти
Вигляд
Влада Росії направила листа Генеральному штабу Сполучених Штатів з пропозицією щодо відновлення Сирії, але реакція Вашингтону була «крижаною».

Влада Росії направила листа Генеральному штабу Сполучених Штатів з пропозицією щодо відновлення Сирії, але реакція Вашингтону була «крижаною».

Про це повідомляє Reuters.

За даними видання, начальник Генерального штабу російської армії Валерій Герасимов 19 липня направив відповідного листа керівнику Об’єднаного комітету начальників штабів США, генерал-майору Джозефу Данфорду.

Росія зазначила, що уряду президента Сирії Башара Асада не вистачає пального, обладнання та інших речей, необхідних для відновлення країни та репатріації біженців.

Водночас, як повідомляє видання, реакція США на цей лист була «крижаною». Вашингтон готовий розглядати подібні пропозиції лише після завершення громадянської війни та політичного врегулювання ситуації в Сирії, зокрема після проведення незалежних виборів під наглядом спостерігачів ООН.

За інформацією видання, влада США вважає, що Росія, яка допомагає Асаду у громадянській війні, тисне таким чином на США, аби відновити райони арабської республіки, що перебувають під контролем урядових військ.

Як повідомлялося, за півроку внаслідок бойових дій у Сирії загинули 4759 цивільних.

Верховний комісар Організації Об'єднаних Націй з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн закликав припинити брати цивільних у заручники в Сирії.

Пов`язані новини