Життя

США, ОАЕ і Франція приєднаються до розслідування авіакатастрофи в Ростові

Життя/США, ОАЕ і Франція приєднаються до розслідування авіакатастрофи в Ростові
Зберегти
Вигляд

Експерти з США, Об’єднаних Арабських Еміратів і Франції приєднаються до розслідування авіакатастрофи в Ростові-на-Дону, в результаті якої загинули 62 людини, у тому числі 8 громадян України. Про це повідомив Міждержавний авіаційний комітет.

«Згідно з додатком 13 до Чиказької Конвенції про міжнародну цивільну авіацію ІКАО та правилами розслідування авіаційних подій та інцидентів Російської Федерації, Міждержавним авіаційним комітетом, як міжнародною незалежною організацією, створена комісія, в яку входять провідні фахівці з розслідування авіаційних подій. Комісія приступила до роботи», — йдеться в заяві.

Відтак, найближчим часом до роботи комісії приєднаються експерти Об'єднаних Арабських Еміратів — держави-реєстратора і експлуатанта повітряного судна, США — держави-розробника і виробника літака і Франції — держави-розробника двигунів.

Нагадаємо, пасажирський лайнер Boeing 737-800 авіакомпанії Flydubai розбився в ніч на 19 березня на території аеропорту Ростова-на-Дону під час заходу на посадку. За попередньою версією, літак зачепився крилом за злітно-посадкову смугу при повторній спробі приземлитися.

На борту лайнера знаходилися 55 пасажирів і 7 членів екіпажу. Всі вони загинули. За попередньою інформацією, серед загиблих – 8 громадян України.

Пов`язані новини