Департамент оборони США підписав контракт вартістю $182 млн на будівництво комплексної системи протиракетної оборони в селищі Редзіково на півночі Польщі, повідомляє «Радіо Польща».

Будівництво бази протиракетної оборони на колишньому військовому аеродромі в Редзіково має завершитися до 9 квітня 2018 року.

Повідомляється, що в селищі вже з'явилися перші військові. Це співробітники Агентства із ПРО, Воєнно-морських сил США, а також Інженерного корпусу армії США,  які братимуть участь у будівництві бази ПРО.

Контракт на будівництво бази ПРО в Редзіково є першим кроком по даному проекту. Інженерний корпус США готує окремий тендер на будівництво всієї супутньої інфраструктури.

Раніше повідомлялося, що будівництво військової бази в селищі Редзіково почнеться в 2016 році, а в 2018 році тамбудуть розміщені мобільні батареї з ракетами середньої дальності SM-3.

Угода про розміщення ракет була підписана між Польщею і НАТО в 2010 році з метою захистити країни НАТО від потенційної загрози балістичного удару.

Крім того, міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що НАТО має будувати військову інфраструктуру на Сході, попри старі зобов’язання альянсу перед Росією.

Раніше повідомлялося, що США також ведуть переговори з Південною Кореєю про розміщення системи ПРО.

/фото whotrades.com/

Поділитись: