default

США починають навчання стратегічних ядерних сил Global Thunder

30 жовтня, 2017 07:51
default/США починають навчання стратегічних ядерних сил Global Thunder
Зберегти
Вигляд
З 30 жовтня Сполучені Штати починають навчання стратегічних ядерних сил Global Thunder.

З 30 жовтня Сполучені Штати починають навчання стратегічних ядерних сил Global Thunder.

Про це йдеться у прес-релізі Стратегічного командування США.

Зазначається, що навчання розроблені для виконання всіх місій американського командування та оцінки спільної оперативної готовності.

«Ці вправи забезпечують бачення єдиної команди, інтегруючи всі можливості стратегічного командування США по всьому світу, де б вони не були», — заявив командувач Страткому США генерал-майор ВПС США Джон Хіттен.

Водночас представник командування Брайан Магуїр повідомив «РИА-Новости», що американська сторона заздалегідь попередила Росію.

«Згідно з положеннями договору СНО-3, США і Росія зобов'язані повідомляти один одного про великі ядерні навчання, тому Росію повідомили про це заздалегідь», — сказав Магуїр.

Він додав, що в рамках навчань відпрацьовуватимуть можливості космічних сил, систем спостереження і розвідки, систем глобального удару, засобів протиракетної оборони, а також кіберможливості.

Нагадаємо, представник Стратегічних сил КНДР засудив успішне випробування нової системи протиракетної оборони США, і заявляв, що Вашингтон неспроможний перехопити масований ядерний удар.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини