Економіка

США знову посилюють санкції проти Росії

Економіка/США знову посилюють санкції проти Росії
Зберегти
Вигляд

Державний департамент казначейства США розширює санкції проти Росії у зв'язку з війною в Україні. Про це повідомляється на сайті Департаменту. 

До санкційного списку додали компанії Мостотрест та СГМ-Мост, які зараз займаються будівництвом мосту до санкціонованого Росією Криму, та декілька дочірних копманій Газпрому. 

В списку також компанія ABR Management, яка діяла від імені Банку Росія. Менеджери банку створили компанію для стратегічного управляння активами банківської групи.

На Комітет порятунку України наклали санкції, оскільки він прямо або побічно діє від імені екс-прем'єра українського уряду Миколи Азарова, якого звинуватили у незаконному привласненні державного майна України.

Крім того, санкції поширються на 17 сепаратистів. Серед них: Едуард Басурін, так названий заступник командувача Міністерства оборони, Віктор Яценко, т.н. міністр комунікацій, Володимир Кононов, т.н. міністр оборони, Заур Ісмаїлов, т.н. генеральний прокурор, Євгеній Мануїлов, т.н. міністр фінансів, Алєксандр Шубін, т.н. міністр юстиції та інші.

США стали ініціатором введення санкцій з метою міжнародної ізоляції Росії у 2014 році. Під їхнім тиском санкції проти РФ ввели країни Євросоюзу. 

На сьогодні єдиним ефективним важелем впливу на Росію є санкції, за допомогою яких хоч якось можна стримати загострення конфлікту та примусити дотримуватись Мінських угод, сказав Громадському директор департаменту політики МЗС Олексій Макеєв.

Більше про:
# США
# Росія
Пов`язані новини