Пентагон протягом останніх трьох років проводив серію кібератак на сервери Північної Кореї з метою дестабілізувати ракетну програму КНДР.

Пентагон протягом останніх трьох років проводив серію кібератак на сервери Північної Кореї з метою дестабілізувати ракетну програму КНДР.

Відповідне доручення віддав екс-президент США Барак Обама, повідомляє видання The New York Times.

Зазначається, що згодом у КНДР відчули значні труднощі під час тестування ракет, оскільки значна кількість військових ракет почала вибухати, відхилятися від курсу, розпадатися в повітрі або падати в море.

Видання відзначає, що останні успішні запуски ракет Пхеньяну демонструють зниження ефективності впливу з боку американських спецслужб.

За даними видання, після спілкування з представниками колишньої адміністрації Обами та теперішньої адміністрації Трампа, стало зрозуміло, що США досі не здатні ефективно протидіяти розвитку ядерної та ракетної програм КНДР.

Повідомляється також, що Обама перед тим, як передати владу Дональду Трампу, попереджав його про те, що проблема КНДР буде найскладнішою серед тих, з якими доведеться мати справу новій адміністрації.

У другій половині дня 13 лютого відбулися екстрено скликані за ініціативою США і Японії закриті консультації членів Радбезу в зв'язку з ракетним пуском в КНДР

Як повідомлялося, в ніч на 13 лютого Північна Корея здійснила запуск балістичної ракети в бік Японського моря. Ракета пролетіла близько 500 км і впала в море.

Резолюціями РБ ООН Північній Кореї забороняється здійснювати пуски ракет із застосуванням балістичних технологій. Порушення Пхеньяном заборони, а також проведення ними ядерних випробувань вже призвело до введення проти КНДР жорстких санкцій міжнародної спільноти.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: