ENRU

США призупинять видачу неімміграційних віз у Росії

Посольство США в Росії з 23 серпня призупинить видачу неімміграційних віз у російських регіонах.

Про це йдеться на сайті посольства США в Росії.

Процедуру видачі віз відновлять, однак у значно скороченому обсязі. Зазначається, що починаючи з 1 вересня 2017 року, співбесіди для отримання неімміграційної візи США проводитимуть лише в посольстві США в Москві.

Співбесіди для отримання неімміграційної візи в консульствах США в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці припинять до подальшого повідомлення.

Починаючи з 21-го серпня місія США почала процес скасування співбесід для отримання неімміграційної візи, призначених у всіх консульствах США в РФ.

У посольстві відзначили, що таке рішення пов’язане з обмеженням числа співробітників дипмісії США в Росії на вимогу Кремля. І скорочення кількості дипломатів, як заявили у відомстві, також уплине на графік оформлення віз.

Такі обмеження діятимуть, доки зберігатиметься скорочення чисельності співробітників дипломатичної місії США в Російській Федерації.

Неімміграційні візи видаються спортсменам (за умови участі в змаганнях з грошовою винагородою), діячам мистецтва, артистам, учасникам програм обміну, дипломатам, домашнім працівникам та няням, які супроводжують іноземця-роботодавця, нареченим тощо.

Нагадаємо, 30 липня президент Росії Володимир Путін заявив, що 755  американських дипломатів мають залишити РФ.

Пізніше в США заявили, що готують заходи у відповідь на висилання американських дипломатів з РФ.

Також Дональд Трамп подякував Путіну за те, що вислали з Росії вислали американських дипломатів, оскільки це дозволить «зекономити багато грошей».

ЧИТАЙТЕ: Санкції поодинці: чому США та ЄС розійшлися в діях проти Кремля.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram