УКРАЇНА

США призупинили для України безмитне ввезення 155 видів товарів

5 травня, 2018 20:01
УКРАЇНА/США призупинили для України безмитне ввезення 155 видів товарів
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати призупинили дію Генералізованої системи преференцій, яка дає можливість безмитно ввозити з України понад 3,5 тисячі видів товарів.

Сполучені Штати призупинили дію Генералізованої системи преференцій, яка дає можливість безмитно ввозити з України понад 3,5 тисячі видів товарів.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Під обмеження потрапили 155 видів товарів, зокрема деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування та деякі електроприлади. Товари не можна ввозити до США з України з 26 квітня.

 

Повний перелік видів товарів, заборонених для безмитного ввезення до США з України

В українському міністерстві наголосили, що зняття цих обмежень значною мірою залежить від ухвалення Верховною Радою проекту закону «Про організації колективного управління». Метою цього документа є встановлення в Україні ефективної та прозорої системи колективного управління майновими правами у сфері авторського права і суміжних прав.

1 березня 2018-го депутати підтримали цей законопроект лише у першому читанні.

Раніше повідомлялося, що в уряді вживають заходів щодо розширення доступу українських товарів, в тому числі металургії, на американський ринок.

Як відомо, 8 березня 2018 року Президент США Дональд Трамп прийняв рішення про запровадження з 23 березня додаткового захисного мита у розмірі 25% на імпорт певних видів металопродукції, походженням з усіх країн, окрім Канади та Мексики, з метою захисту внутрішнього ринку США. 

Більше про:
# мито
# експорт
Пов`язані новини