Сполучені Штати розширили санкції проти Росії через хакерські атаки.

Сполучені Штати згідно із законодавством 2017 року розширили санкції проти Росії через її кібердіяльність

Про це повідомляє Reuters.

Таке рішення ухвалило Міністерство фінансів США. Санкції стосуються п’ятьох російських суб’єктів та ще трьох фізичних осіб.

До санкційного списку потрапили Олег Чирков, Володимир Каганський та Олександр Трибун, які пов’язані з петербурзькою компанією «Дайвтехносервіс».

Також США запровадили санкції проти зареєстрованих у Санкт-Петербурзі компаній Digital Security, Divetechnoservices та Дослідницького наукового інституту «Квант».

Ще дві російські компанії, які фігурують у списку, зареєстровані за межами Росії — в ізраїльському місті Герцлія та в Амстердамі.

У Мінфіні США вважають, що перелічені компанії пов’язані з ФСБ.

«Квант» займається створенням електронно-обчислювальної техніки, телекомунікацій, а також проводить роботи, пов'язані зі створенням засобів захисту інформації

Також США запровадили персональні санкції проти шістьох осіб у Лівії.

У квітні 2018 видання Bloomberg повідомляло, що Трамп не планує термінових санкцій проти Росії, але може ввести їх пізніше.

У травні 2018 Трамп доручив підготувати нові санкції проти РФ. Доручення пов’язане з виконанням закону про оборонний бюджет США на 2018 рік, одним із розділів якого передбачається введення санкцій проти Росії.

На початку травня Сполучені Штати запровадили нові санкції проти російської держкомпанії «Рособоронекспорт» через постачання товарів, технологій та послуг які можна використати для виготовлення зброї масового ураження Ірану, Сирії та КНДР.

 

Поділитись: