Сполучені Штати вкотре розширили санкційний список проти Північної Кореї, додавши ще сімох громадян та трьох юридичних осіб.

Сполучені Штати вкотре розширили санкційний список проти Північної Кореї, додавши ще сімох громадян та трьох юридичних осіб.

Про це йдеться на сайті Міністерства фінансів США.

Зазначається, що санкції були введені, щокрема проти глави департаменту воєнної безпеки Північної Кореї, міністра праці та дипломата.

Санкції діятимуть стосовно Комісії з воєнної безпеки КНДР, міжнародного будівельного бюро, а також проти будівельної компанії Ch'olhyo'n. За словами глави Мінфіну Стівена Мнучина, у США стурбовані тим, що військових КНДР використовують як секретну поліцію для покарання дисидентів.

Мнучин також повідомив, що співробітники департаменту воєнної безпеки КНДР діють і за кордоном, займаючись «ліквідацією  північнокорейських біженців».

16 жовтня Євросоюз запровадив нові санкції проти Північної Кореї через ядерну програму країни. 

10 жовтня Рада ЄС у рамках виконання рішення Ради Безпеки ООН посилила санкції ЄС проти КНДР у відповідь на «активність Північної Кореї у сфері ядерних озброєнь і розвитку балістичних ракет, за порушення і явне нехтування попередніми резолюціями Ради Безпеки ООН».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: