УКРАЇНА

США: Санкції проти РФ діятимуть до виконання Мінську і повернення Криму Україні

31 березня, 2017 20:06
УКРАЇНА/США: Санкції проти РФ діятимуть до виконання Мінську і повернення Криму Україні
Зберегти
Вигляд
lead
Санкції США проти Росії залишатимуться в силі, доки Москва не почне дотримуватись Мінських угод та не поверне контроль над Кримським півостровом Україні.

Санкції США проти Росії залишатимуться в силі, доки Москва не почне дотримуватись Мінських угод та не поверне контроль над Кримським півостровом Україні.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон на зустрічі міністрів іноземних справ НАТО в Брюсселі, йдеться в офіційній заяві Держдепартаменту.

«США продовжуватимуть вимагати від Росії виконання своїх зобов’язань у Мінському процесі. Санкції США залишатимуться дійсними, доки Москва не змінить дії, які викликали наші санкції», — сказав він.

«Санкції, пов'язані з Кримом, повинні залишатися чинними, доки Росія не поверне контроль над півостровом Україні», — підкреслив Тіллерсон.

Держсекретар зазначив ескалацію насильства уздовж лінії зіткнення з боку підконтрольних Росії бойовиків і заявив, що це «створює підвищений ризик гуманітарної катастрофи».

«Ми закликаємо Росію проявити свій вплив на сепаратистів, щоб покласти край насильству, припинити напади і залякування спостерігачів ОБСЄ і полегшити їм доступ», — підкреслив він.

Нагадаємо, вчора, 30 березня, держсекретар США Тіллерсон перед зустріччю глав МЗС НАТО в Брюсселі заявив, що засуджує російську агресію в Україні та інших країнах.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини