Президент США Дональд Трамп підписав консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік, який передбачає виділення видатків на підтримку України у розмірі понад 620 мільйонів доларів.

Президент США Дональд Трамп підписав Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік, який передбачає виділення видатків на підтримку України у розмірі понад 620 мільйонів доларів. 

Про це йдеться у повідомленні посольства України в США.

«Загальний обсяг допомоги Україні у документі визначено в сумі 620,700 мільйонів доларів, що перевищує відповідний минулорічний кошторис», — йдеться у повідомленні.

Згідно із законом Пентагону виділено $200 млн. для надання військово-технічної допомоги Україні. Це на $50 млн. більше за асигнування 2017 року.

«Кошторис допомоги Україні по лінії Держдепартаменту США та причетних агентств визначено у сумі $420,700 млн., що на $10 млн. перевищує відповідні видатки минулого року», — повідомляє посольство.

Документ також асигнує $250 млн. на протидію російській інформаційній пропаганді, корупційним діям та іншим заходам впливу.

Нагадаємо, 22 березня Палата представників Конгресу США схвалила Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік. Цим документом передбачається допомога Україні на суму 620,7 мільйонів доларів.

У січні у Держдепі США заявили про готовність надати Україні оборонне озброєння. У той же час американські ЗМІ заявили, що США стурбовані можливим потраплянням наданої Україні зброї до бойовиків.

Згодом США почали підготовку до того, щоб передати Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin.

Поділитись: