Технології

США та Австралія також звинуватили Росію в кібератаках за допомогою вірусу NotPetya

16 лютого, 2018 09:31
Технології/США та Австралія також звинуватили Росію в кібератаках за допомогою вірусу NotPetya
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати та Австралія слідом за Британією звинуватили Росію в кібератаках в червні 2017 року, скоєних за допомогою вірусу NotPetya.

Сполучені Штати та Австралія слідом за Британією звинуватили Росію в кібератаках в червні 2017 року, скоєних за допомогою вірусу NotPetya.

Як повідомляє Reuters, США зазначають, що в червні 2017 року «російські збройні сили почали найбільш руйнівну і дорогу кібератаку в історії», а також, що кібератака «була частиною зусиль Кремля, спрямованих на дестабілізацію України».

У Білому домі пообіцяли міжнародну відповідь на атаку.

Австралія слідом за США звинуватила Росію в хакерській атаці з використанням вірусу NotPetya, повідомляє The Australian.

«Грунтуючись на інформації австралійської розвідки і після консультацій з владою США та Об'єднаного Королівства уряд Австралії прийшов до висновку, що влада Росії підтримувала  відповідальних за інцидент», — йдеться в повідомленні.

Раніше МЗС Великої Британії звинуватило російську владу у спрямованій проти України масовій кібератаці з використанням вірусу-здирника NotPetya, який вразив сотні тисяч комп'ютерів у червні 2017 року.

Нагадаємо, атака вірусу NotPetya почалася 27 червня 2017 року. В Україні жертвами стали міністерства, банки, транспортні компанії, мобільні оператори, енергетичні підприємства і ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чорний вівторок» українського IT: яких збитків завдала кібератака, та хто її учинив.

Пов`язані новини