США та Південна Корея випробували балістичні ракети «у відповідь КНДР»

5 липня, 2017 08:22
default/США та Південна Корея випробували балістичні ракети «у відповідь КНДР»
Зберегти
Вигляд
Сполучені Штати разом з Південною Кореєю провели спільні випробування балістичних ракет після того, як Північна Корея запустила міжконтинентальну ракету

Сполучені Штати разом з Південною Кореєю провели спільні випробування балістичних ракет після того, як Північна Корея запустила міжконтинентальну ракету.

Про це повідомляє Daily Mail.

У Південній Кореї заявили, що спільні випробування з США  — це «відповідь, призначена як сильне попередження проти північнокорейської провокації».

Країни використали ракетні комплекси США Army Tactical Missile (ATACMS) та південнокорейські Hyunmoo Missile II, які були випущені в територіальних водах Південної Кореї уздовж східного узбережжя.

У заяві країн йдеться про те, що вони «прихильні зміцненню миру на півострові та усьому азіатсько-тихоокеанському регіоні».

Нагадаємо, вранці 4 липня військові Південної Кореї заявили про запуск КНДР ще однієї балістичної ракети, модель якої не ідентифіковано.

Згодом влада Північної Кореї оголосила про випробування першої міжконтинентальної балістичної ракети, яка може нанести удар «у будь-якій точці світу».

Сполучені Штати скликають закрите засідання Радбезу ООН у зв'язку з останнім запуском ракети КНДР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи така страшна армія КНДР, як її малюють?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини