США відмовились від військової співпраці з Росією в Сирії

default/США відмовились від військової співпраці з Росією в Сирії
Зберегти
Вигляд

Сполучені Штати не планують співпрацювати з Росією в Сирії, заявив глава Пентагону Ештон Картер, повідомляє Інтерфакс.

«На наш погляд, у Росії неправильна стратегія. Вона продовжує завдавати ударів по цілях, які не належать ІДІЛ. Ми вважаємо, що це - фундаментальна помилка», - заявив Картер.

Він також додав, що США занепокоєні діями сирійських урядових військ.

«А Росія допомагає їм. І саме тому ми вважаємо дії РФ в Сирії помилковими», - підкреслив Картер.

Водночас, за словами міністра оборони США, Вашингтон готовий проводити базові, технічні дискусії з Москвою щодо безпеки пілотів.

Окрім того, постійний представник США при Альянсі Дуглас Льют заявив, що НАТО не збирається ділитися з Москвою розвідувальними даними, поки Росія підтримує президента Сирії Башара Асада.

«У нас, можливо, є спільний інтерес - перемогти «Ісламську державу», однак у нас немає єдиної мети в тому, що стосується підтримки режиму Асада. Очевидно, що російські сили діють з метою підтримки Асада, проте члени міжнародної коаліції вважають, що він мусить піти», - сказав Льют.

З його слів, поки у коаліції і Москви різне бачення щодо цілей, він не бачить перспективи для надання російській стороні інформації спецслужб.

Дипломат також висловив думку про те, що військові дії Росії спрямовано, в тому числі проти сирійської опозиції, що є «частиною політичного рішення в Сирії».

Раніше сьогодні міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив, що чотири російські військові кораблі в Каспійському морі випустили 26 ракет по позиціях угруповання «Ісламська держави» в Сирії.

/ фото @Imlebanonnews via twitter

hromadske.tv