США ввели санкції проти Росії, Криму та низки громадян України

default/США ввели санкції проти Росії, Криму та низки громадян України
Зберегти
Вигляд

США розширили санкційні списки пов’язані із агресією Росії проти України й окупацією Криму, а також проти колишніх діячів режиму Януковича. Про це йдеться в повідомленні американського Мінфіну.

Серед фігурантів списку, зокрема, Сергій Курченко, син колишнього президента України Віктора Януковича Олександр Янукович, один з колишній лідерів Партії регіонів Андрій Клюєв, екс-міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький.

З росіян під санкції потрапив бізнесмен Роман Ротенберг, директор з розвитку концерну Калашников Андрій і завідувач експортним напрямом цього ж концерну Олександр Омельченко.

З юридичних компаній під санкції потрапили Російський фонд прямих інвестицій, дочірні компанії «Роснефти» і ряд структур ВЕБу, концерн Калашникова, Холдинг МАКО Олександра Януковича та інші підприємства.

У список також потрапили Іжевський механічний завод, концерн «Іжмаш».

Серед об'єктів в Криму під санкції потрапили комерційні порти Євпаторії, Феодосії, Керчі, Севастополя, Ялти, а також Керченська поромна переправа.

Їхні можливі активи у США мають бути заморожені, американським фізичним і юридичним особам заборонені ділові стосунки з ними.