Україна отримає додаткові 500 млн доларів допомоги від уряду США на фінансування тренувань Нацгвардії та Збройних сил України на полігоні в Яворові.

Про це повідомив віце-президент США Джо Байден у своєму листі голові комітету у закордонних справах Верховної Ради Ганні Гопко.

«Україна одержить додаткових 500 млн доларів допомоги від уряду США на фінансування тренувань військових. Ці кошти будуть спрямовані на тренувальні програми на полігоні в Яворові для Національної гвардії та Збройних сил України», - сказано в листі.

«Цей лист став відповіддю віце-президента США Джо Байдена на лист Ганни Гопко з закликом посилити санкції відносно Росії і відключити її від системи СВІФТ. Народний депутат закликала підтримати український народ і оголосити посилення санкцій, включно з відключенням від системи СВІФТ у разі відсутності зрушень щодо дотримання режиму перемир'я, відведення важкої техніки, звільнення політичних в'язнів, серед яких Надія Савченко, Сенцов, Карпюк та інші», - сказано в повідомленні.

Крім того, як наголошується, віце-президент США підтвердив готовність уряду США надати додатковий кредит у розмірі 2 млрд доларів, про який вже було попередньо домовлено у квітні цього року.

Повідомляється також, що Байден у листі наголосив, що США будуть і надалі зберігати режим санкцій стосовно Росії доти, поки мінські домовленості не будуть повністю реалізовані.

Поділитись: