Пентагон заблокував російському «Агентству інтернет-досліджень» — так званій «фабриці тролів» — доступ до інтернету під час виборів до Конгресу США.

Як повідомляє The Washington Post з посиланням на неназваних чиновників США, Пентагон здійснив кібератаку проти «фабрики тролів».

«Іншими словами, вони вимкнули «Агентство інтернет-досліджень» від інтернету. Вони просто вирубали їх», — сказав співбесідник агентства.

Як зазначає видання, це перша подібна операція Сполучених Штатів проти Росії.

Зазначається, що в Пентагоні вважали, що в такий спосіб виключили можливість проведення виборчої кампанії в Конгрес, яка б ставила під сумнів результати.

Нагадаємо, 12 лютого Державна Дума РФ у першому читанні підтримала законопроект про «суверенний інтернет», який передбачає автономну роботу російського сегмента інтернету.

«Вони ж там сидять і все слухають, це їхній винахід. А так не будуть» — прокоментував ізоляцію інтернету в РФ президент країни Володимир Путін.

У березні 2018 року спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією. Йшлося про зустріч на Сейшелах у січні 2017 року, на якій були засновник однієї з найбільших приватних військових компаній США Ерік Прінс та близький до Путіна глава російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмітрієв.

Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Поділитись: