Війна

США закликали Росію припинити підтримку режиму Асада після обстрілів у Східній Гуті

21 лютого, 2018 08:55
Війна/США закликали Росію припинити підтримку режиму Асада після обстрілів у Східній Гуті
Зберегти
Вигляд
США висловили занепокоєння щодо ситуації у сирійській Східній Гуті і закликали РФ припинити підтримку режиму Башара Асада.

США висловили занепокоєння щодо ситуації у сирійській Східній Гуті і закликали РФ припинити підтримку режиму Башара Асада.

Про це заявила на брифінгу представниця Держдепартаменту США Хізер Нойерт.

«Згідно з повідомленнями, які надходять до нас, авіаудари були націлені безпосередньо на госпіталі, де все ще є невелика цивільна інфраструктура. Це призвело до загибелі більше 100 цивільних осіб протягом 48 годин», — заявила вона.

Представниця закликала сторони дотримуватися деескалації насильства та закликала Росію припинити підтримку режиму Асада і його союзників.

Вона також зазначила, що влада США підтримує вимогу ООН щодо тривалого припинення вогню, щоб дати доступ гуманітарної допомоги, а також провести термінову медичну евакуацію мирних жителів регіону.

За останніми даними Сирійського моніторингового центру за дотриманням прав людини, кількість загиблих внаслідок обстрілу по районах Східної Гути збільшилася до 250 осіб. Раніше повідомлялося про щонайменше 194 загиблих.

У центрі наголосили, що останні 48 години стали найбільш кровопролитними після хімічної атаки в 2013 році в околицях Дамаска.

На початку лютого в ООН повідомили про те, що в Сирії протягом тижня внаслідок авіаударів загинули 230 людей.

Пов`язані новини