ENRU

США запідозрили Microsoft у корупційних операціях в Угорщині — The Wall Street Journal

Міністерство юстиції США та Комісія, що здійснює нагляд за фондовим ринком США проводять розслідування щодо корупційних правопорушень посадовцями компанії Microsoft під час продажу програм Microsoft Office державним органам Угорщини.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, Microsoft продавала свої продукти угорським держустановам через посередників, яким надавалися значні знижки. Самі ж посередники перепродавали програмне забезпечення угорській владі за ринковою ціною. При цьому, різницю у вартості отримували чиновники у якості хабарів та «відкатів».

У Microsoft запевнили, що провели внутрішнє розслідування свого угорського представництва, за результатами якого звільнили 4 співробітників та розірвали домовленості з деякими посередниками.

Раніше у Microsoft заявили, що перешкодили хакерам, які нібито пов’язані з російським урядом, здійснити атаку на виборчу інфраструктуру США.

Також нагадаємо, що український Нафтогаз оголосив тендер на придбання ліцензій та субліцензій на право використання програмного забезпечення корпорації Microsoft. За програми Microsoft там готові заплатити 16 мільйонів гривень.