УКРАЇНА

США запровадили санкції проти компанії, через яку РФ легалізувала торгівлю з «ДНР» та «ЛНР»

26 січня, 2018 19:39
УКРАЇНА/США запровадили санкції проти компанії, через яку РФ легалізувала торгівлю з «ДНР» та «ЛНР»
Зберегти
Вигляд
lead
До нового санкційного списку Сполучених Штатів проти Росії потрапила компанія «Внешторгсервис» та її власник Володимир Пашков — колишній губернатор Іркутської області в РФ.

До нового санкційного списку Сполучених Штатів проти Росії потрапила компанія «Внешторгсервис» та її керівник Володимир Пашков — колишній віце-губернатор Іркутської області в РФ.

Ця компанія зареєстрована у Південній Осетії, повідомляв раніше «Коммерсант». А після так званої «націоналізації» підприємств на території самоназваних республік, «Внешторгсервис» передали в управління заводи, шахти та інші підприємства на цій території.

Окрім того, 25 лютого 2017-го СБУ випустила заяву, в якій звинуватила фонд Пашкова в тому, що він використовується для наповнення бюджету самопроголошеної «ЛНР».

Південна Осетія — єдина країна, яка визнала самоназвані «ДНР» та «ЛНР». У свою чергу Росія серед небагатьох країн, які визнали Південну Осетію незалежною країною.

Таким чином через компанії, зареєстровані в Південій Осетії легалізується торгівля Російської Федерації з самоназваними республіками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заводами в «ЛНР» та «ДНР» керує екс-віце-губернатор Іркутська Пашков. Самого Пашкова пов'язують з олігархом-утікачем Сергієм Курченком. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ватажки самоназваних республік та російські компанії: хто потрапив до нового санкційного списку США

Пов`язані новини