Політика

США запроваджують нові санкції проти Азарова, Арбузова та лідерів бойовиків

Політика/США запроваджують нові санкції проти Азарова, Арбузова та лідерів бойовиків
Зберегти
Вигляд

США запроваджують нові санкції проти колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова, його заступника Сергія Арбузова та екс-міністра Раїси Богатирьової. До списку також потрапили бойовики та незаконна влада Криму.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну США.

«Всі фізичні та юридичні особи, зазначені в списку, сьогодні заблоковані. Їх майно і майнові права в межах юрисдикції США, заморожуються, а громадянам США заборонено вести з ними бізнес», – йдеться у повідомленні відомства.

Отже, під нові санкції країни потрапили Юрій Івакін - один із лідерів «ЛНР», Олександр Караман - обіймав низку керівних посад у «ДНР», Олександр Ходаковський - колишній глава служби безпеки «ДНР» і лідер батальйону бойовиків «Схід», Сергій Здрилюк - колишній помічник Ігоря Гіркіна та колишній «міністр оборони» «ДНР», Катерина Губарєва - екс-міністр закордонних справ «ДНР», Сергій Абісов - був призначений міністром внутрішніх справ Криму в травні 2014 року, Олег Козюра - глава Федеральної міграційної служби Росії в Севастополі та Олександр Дугін, Андрій Коваленко, Павло Каніщев - лідери Євразійського союзу молоді.

Пов`язані новини