Загальну суму видатків США, що передбачені для України, збільшено на $145 млн. Про це свідчить Консолідований закон про бюджетні асигнування, який підписав Президент США Барак Обама.

Як повідомили у прес-центрі посольства України у США, обсяг асигнувань Державному департаменту на потреби допомоги для України на 2016 фінансовий рік становитиме не менше $658,185 млн, - пише «Европейська правда»

«Сукупно кошти, які виділяються Державному департаменту та Міністерству оборони США і можуть бути використані на програми військової та безпекової допомоги Україні, можуть перевищити суму у $300 млн., яка була закладена у Бюджеті на потреби національної оборони», - йдеться у повідомленні.

Ці асигнування включають також $250 млн, що виділяються Україні через Міноборони США і можуть бути спрямовані, зокрема, на: проведення навчань, надання військового обладнання, летальної зброї оборонного характеру, логістичну підтримку, постачання та послуги, розвідувальну підтримку для збройних сил та структур національної безпеки України. 

/Фото Epa.eu

Поділитись: