Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України підготувало статистику про найпопулярніші імена, якими називали дітей на Київщині.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що у 2019 році в Києві свідоцтва про народження отримали 32 634 малюки, у Київській області видали 14 361 документ.

Зазначається, що у столиці найчастіше для своїх новонароджених донечок батьки давали імена — Соломія, Марія, Варвара, Мілана, Аріна; для хлопчиків — Олександр, Дмитро, Матвій, Марко.

У Київській області у лідери вибились імена: Ангеліна, Аліса, Валерія, Катерина, Мирослава, Соломія та Софія; Денис, Єгор, Захар, Макар, Назар, Олег та Роман.

Також у відомстві озвучили рідкісні імена для дітей. Зокрема, у Києві батьки обирали для своїх малюків імена — Ореста, Фрота, Аннаель, Влана, Агата, Глафіра, Гєрда, Фіона, Фея; для хлопчиків – Фелікс, Савватій, Ангел, Дімітр, Ілай, Спартак.

У Київській області серед незвичайних жіночих імен були Агунік, Хауля, Дьйомерсі, Лаян, Оріяна; для хлопчиків — Азарій, Алімпій, Аліхан, Вільдан, Довуд, Стратон, Робін, Умут.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile