Життя

Стали відомі нові подробиці вибуху на блокпосту під Одесою

Життя/Стали відомі нові подробиці вибуху на блокпосту під Одесою
Зберегти
Вигляд

За повідомленням МВС, наразі всі поранені внаслідок вибуху на блокпосту поблизу ринку '7-й кілометр' під Одесою госпіталізовані в стані середньої тяжкості. Загрози для життя немає.

На місці події працює спеціальна слідчо-оперативна група, створена з працівників прокуратури, міліції та СБУ. Територію обстежують фахівці вибухотехнічної служби. Встановлюються всі обставини даної події.

За словами заступника міністра з громадської безпеки генерал-лейтенанта Сергія Ярового, тактика терористів - дестабілізація ситуації в регіоні, провокація жертв, спроби викликати паніку серед населення і залякати тих, хто встає на захист свого міста від іноземних загарбників. 'Я звертаюся до своїх земляків, до одеситів: вставайте на захист свого міста, ловіть диверсантів, патрулюйте вулиці, будьте пильні та не піддавайтеся на провокації! Одеса завжди була і буде гордим і вільним містом, ми не повинні дозволити нав'язувати нам чужу злу і злочинну волю! Ми самі визначимо своє майбутнє'.

Нагадаємо, що органи МВС отримали повідомлення про вибух на блокпосту в районі 7 км Овідіопольської дороги. Імовірно, всередину периметра була кинута бойова граната. У результаті травми отримали 7 осіб: співробітник ДПС і 6 громадян, які разом з міліцією чергували на блокпосту. 

Пов`язані новини