Життя

Стан Савченко значно поліпшився після відмови від сухого голодування – Фейгін

Життя/Стан Савченко значно поліпшився після відмови від сухого голодування – Фейгін
Зберегти
Вигляд

Стан здоров’я утримуваної в РФ українки Надії Савченко значно поліпшився після її відмови від сухого голодування і переходу на голодування на воді та дитячих сумішах. Про це Громадському повідомив адвокат Марк Фейгін.

«Схоже, що вода, яку вона пила – сильно вплинула на неї. Тому що вчора вона виглядала дуже погано. Сьогодні вона набагато краще виглядає, вона змогла написати дуже багато листів. Я вважаю, що сьогодні все набагато краще», - сказав адвокат.

За словами Фейгіна, якщо Надії Савченко зачитають звинувачувальний вирок – то її, згідно конвенції, можуть повернути вже в квітні.

«Якщо сподіватися на виправдувальний вирок не доводиться - то конвенція, яку підписали Росія і Україна про видачу – може бути в разі Савченко реалізовано. І відразу після вступу в законну силу, а це вже буде на початку квітня, після вироку, Савченко повинна відправиться додому, з моєї точки зору», - зазначив Фейгін.

Нагадаємо, сьогодні Надія Савченко припинила сухе голодування і перейшла на голодування на воді та дитячих сумішах.

Раніше Порошенко заявив, що готовий скористатися своїм конституційним правом і обміняти утримувану в РФ українську льотчицю Надію Савченко.

Як відомо, Надія Савченко 3 березня оголосила сухе голодування. Водночас, українських лікарів не пускають на територію Росії для огляду Савченко.

Суд оголосить вирок Савченко 21-22 березня.

Пов`язані новини