УКРАЇНА

Стан здоров’я Насірова дозволяв проведення слідчих дій – співробітник Інституту кардіології

6 березня, 2017 17:38
УКРАЇНА/Стан здоров’я Насірова дозволяв проведення слідчих дій – співробітник Інституту кардіології
Зберегти
Вигляд
На момент проведення правоохоронцями процесуальних слідчих дій, загрози життю і здоров’ю підозрюваного глави Державної фіскальної служби Романа Насірова не було.

На момент проведення правоохоронцями процесуальних слідчих дій, загрози життю і здоров’ю підозрюваного глави Державної фіскальної служби Романа Насірова не було.

Про це заявив під час допиту у суді старший науковий співробітник Інституту кардіології імені академіка Стражеска Максим Соколов.

За його словами, на момент огляду Насірова жодних об'єктивних даних про загрозу життю підозрюваного не було.

«Я не судовий експерт, але як лікар, я можу відповісти так: гіпертонічними захворюваннями в Україні хворіють 12 мільйонів людей. Я не вважаю, що таке захворювання може становити перешкоду для проведення процесуальних слідчих дій», – сказав Соколов.

4 березня повідомлялось, обстеження Насірова в Інституті кардіології імені Стражеска не виявило в нього гострої невідкладної кардіографічної патології.

Раніше під час засідання суд відмовив у проведенні судмедекспертизи Насірову.

Нагадаємо, що у Солом’янському суді Києва відбувається засідання щодо обрання запобіжного заходу главі ДФС Роману Насірову.

Перед цим суддя Олена Букіна відхилила клопотання захисту Насірова про відвід судді Солом'янського райсуду Олександра Бобровніка.

Нагадаємо, що ввечері 5 березня в Києві під Солом’янським судом влаштували акцію протесту, учасники якої вимагали обрати запобіжний захід голові ДФС Роману Насірову.

Раніше, 5 березня, адвокати голови ДФС Насірова заявили про відвід судді. Згодом прес-секретарка Солом’янського районного суду Києва Яна Квітченко повідомила, що продовження розгляду справи Насірова відбудеться 6 березня, тому що в неділю немає другого чергового слідчого судді, який би міг розглянути питання про відвід судді за клопотанням адвокатів Насірова, 72-годинний термін затримання якого спливає сьогодні пізно ввечері. 

Як сказав Громадському суддя Олександр Бобровник, 5 березня нема чергового слідчого судді, тому засідання у справі Насірова вже не буде. У той же час, джерела в САП повідомили Громадському, що затягується обрання судді для вирішення питання відводу.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
1
Зберегти