Міністр охорони здоров'я Максим Степанов звернувся до місцевої влади Дніпра через влаштування концерту до Дня міста 12 вересня.

Про це він заявив під час онлайн-брифінгу 13 вересня.

Каже, що в нього «виникло запитання до місцевої влади», коли він зранку побачив світлини зі святкування Дня міста Дніпра, на якому зібралися тисячі людей.

«Знаючи вас, я точно знаю, що ви усвідомлюєте, що таке COVID-19. Ви усвідомлюєте, які ризики становить ця хвороба. Я розумію, що зараз у вас відбуваються політичні процеси, які йдуть по всій країні. Але так свідомо почати проводити концерти», — наголосив Степанов.

Він додав, що проводити масові заходи зараз заборонено постановою Кабміну, адже це спричиняє велике скупчення людей, які не користуються засобами індивідуального захисту, і зберігати соціальну дистанцію в таких умовах неможливо.

На таких заходах, уточнив міністр, навіть декілька людей з коронавірусом можуть інфікувати сотні або тисячі людей.

Як там святкували?

На День міста влаштували видовищний концерт класичної музики просто неба, пише дніпровське видання «Наше місто». Музичні твори лунали у виконанні міжнародного симфонічного оркестру Festival, духового оркестру Дніпропетровської академії музики ім. Глінки та вокального джаз-гурту зі столиці Mansound. Серед глядачів концерту був і міський голова Дніпра Борис Філатов.

Поділитись: