Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, Київ
Фото:

Сайт театру

У Києві з 1 липня відновлює свою роботу після карантину Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка.

Як повідомляється на сайті театру, розпочне роботу театр із прем’єри вистави за п’єсою Івана Франка «Украдене щастя».

Вистави проходитимуть з дотриманням соціальної дистанції та всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. До театру допускатимуть лише у масках або респіраторах.

«Аби ви почували себе в безпеці, показ деяких вистав ми маємо розділити на декілька днів», — повідомили на сайті театру і додали, що покази «Украденого щастя» будуть 1, 2 та 3 липня, початок о 19:00.

У театрі Франка пояснюють що глядачів, які купляли квитки через інтернет на 9 квітня, запрошують до перегляду вистави 1 липня. З квитками на 10 квітня чекатимуть 2 липня (надійде роз’яснення електронним листом).

А ось глядачів, які придбали квитки в касі театру, запрошують до перегляду прем’єри вистави на 3 липня.

В основі п'єси «Украдене щастя» лежить народна «Пісня про шандаря». Вона має три варіанти, один з яких записала приятелька Франка Михайлина Рошкевич 1878 року від селянки Явдохи Чигур у селі Лолині Долинського повіту.

Ця пісня, що відрізнялася трагічним розв'язанням конфлікту, виразнішою індивідуалізацією героїв, де було яскраво виражене прагнення до справедливої свободи селян, і стала сюжетною основою драматичного твору Франка.

24 червня міський голова Києва Віталій Кличко оголосив про чергові послаблення карантину, зокрема влада дозволила відкрити кінотеатри, театри, ресторани (у приміщеннях). Водночас станом на 29 червня до послаблення карантину не готові Київ та ще 12 областей.

Поділитись: