ENRU

Стрілянина на Подолі: Поліція розглядає патріотичну позицію як основну версію нападу

Поліція розглядає патріотичну позицію подружжя як основну версію нападу в центрі Києва на екс-керівника миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва та його дружину, екс-бійця полку «Київ», Аміну Окуєву.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Встановлено, що нападник хотів вбити екс-бійця полку «Київ» Аміну Окуєву та її чоловіка — екс-керівника миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва, які фактично з перших днів російської агресії стали на захист України у лавах добровольчих батальйонів», — йдеться у повідомленні.

За фактом замаху на вбивство двох і більше осіб розпочато кримінальне провадження за ст. 15 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Раніше повідомлялося, що на Подолі в Києві стався замах на учасницю АТО, що служила в рядах батальйону поліції «Київ-2», Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, що був керівником миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва.

Також як повідомляло РБК з посиланням на джерела у правоохоронних органах, Адама Осмаєва звинувачують у Росії у замаху на президента Володимира Путіна.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram