Суд призначив колишньому заступнику відділу кримінальної поліції Шевченківського управління поліції Києва Роману Мариновському запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Суд призначив колишньому заступнику відділу кримінальної поліції Шевченківського управління поліції Києва Роману Мариновському запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Про це повідомляє «Цензор.Нет».

Мариновський підозрюється в перевищенні службових повноважень і організації умисного вбивства. За даними слідства, він стріляв біля автомобіля державної служби охорони з пістолета гумовими кулями.

Мариновський буде відбувати домашній арешт в квартирі в Києві. Його зобов'язали носити електронний браслет і виконувати інші зобов'язання на період слідства. Термін дії запобіжного заходу — 2 місяці. ГПУ вимагала взяти Мариновського під варту без альтернативи у вигляді застави, у ГПУ збираються подати апеляцію.

Позиція Мариновського і його захисту невідома, оскільки вони відмовилися від будь-яких коментарів. Крім того, дослідження доказів у суді на прохання адвокатів Мариновського проходило в закритому режимі.

Напередодні у справі про стрілянину в Княжичах бійця КОРДу Андрія Курту взяли під домашній арешт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ​Операція «ліквідація»: Що насправді могло статися під час поліцейської перестрілки в Княжичах

1 вересня у справі стрілянини в Княжичах екс-керівника управління карного розшуку Нацполіції Києва Леоніда Куряту взяли під цілодобовий домашній арешт. Також йому призначили носіння електронного браслета. За даними слідства, Курята, зокрема, підозрюється в організації умисного вбивства чотирьох правоохоронців у Княжичах.

Вночі 4 грудня 2016 року в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинуло 5 осіб. Пізніше МВС України оголосило імена загиблих у перестрілці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Півроку без правди: чому досі не названі винні у перестрілці правоохронців у Княжичах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: