Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що безпосередні керівники поліційної операції в Княжичах Київської області, у результаті якої загинули п'ятеро правоохоронців, будуть звинувачені в тяжких злочинах, які не передбачають умовний термін.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що безпосередні керівники поліційної операції в Княжичах Київської області, у результаті якої загинули п'ятеро правоохоронців, будуть звинувачені в тяжких злочинах, які не передбачають умовний термін.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ключове питання, що стало сигналом для стрілянини. Експертиза встановила, що першим вистрілив один з працівників поліції охорони Київської області, який стояв за кам'яним парканом і зробив вистріл вгору. Є різні версії: або він почув, що під'їжджав КОРД, і він дав знати, або злякався психологічно, але цей постріл став спусковим гачком подальшої перестрілки», — заявив Луценко.

Генпрокурор зазначив, що ця справа характеризує «структурний хаос в поліції», в її розслідуванні зараз завершуються складні експертизи.

«Знаю точно, що керівництво цієї операції безпосередньо на місці буде звинувачено у важких, особливо тяжких злочинах, які не передбачають умовний», — сказав Луценко.

Він підкреслив, що може гарантувати — справи підуть в суд, але не може гарантувати, що суд винесе обвинувальний вирок.

Раніше Луценко повідомив, що перший постріл в Княжичах відкрив співробітник Держслужби охорони. 

За результатами службового розслідування стрілянини у Княжичах Київської області звільнено з посад 8 правоохоронців, крім того 12 осіб отримали дисциплінарні стягнення.

Раніше повідомлялося, що за результатами службового розслідування щодо інциденту у Княжичах, з Нацполіції звільнили 7 офіцерів, які перебували на керівних та оперативних посадах.

Нагадаємо, вночі 4 грудня в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинуло 5 осіб.

Пізніше МВС України оголосило імена загиблих у перестрілці.

Також повідомлялося, що керівників 3 підрозділів Нацполіції відсторонено через перестрілку у Княжичах.

13 січня Нацполіція завершила службове розслідування cтрілянини у Княжичах.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: