Першим установив місцеперебування стрілка в Лас-Вегасі охоронець готелю Mandalay Bay, із вікна якого Стівен Паддок учинив стрілянину в ніч на 2 жовтня.

Першим установив місцеперебування стрілка в Лас-Вегасі охоронець готелю Mandalay Bay, із вікна якого Стівен Паддок учинив стрілянину в ніч на 2 жовтня.

Про це повідомляє ABC News.

Як зазначає видання, охоронець Хесус Кампос «надав вирішальну допомогу поліції», яка намагалась з'ясувати, звідки ведеться стрілянина.

Під час обходу готелю він зрозумів, на якому поверсі стріляє Паддок, і повідомив про це поліції.

Коли він наблизився до номеру стрілка, той відкрив вогонь у його бік і, за даними правоохоронців, здійснив 200 пострілів. Кампос отримав поранення в ногу.

Відтак по телефону повідомив поліції, де перебуває стрілок.

«Охоронець зумів направити поліцію на точне місцерозташування Паддока і навіть дав ключ від номеру офіцерам, які хотіли взяти штурмом кімнату на 32-му поверсі», —  ідеться в повідомленні.

У коментарі ABC News охоронець сказав: «Я в порядку. Я просто виконував свою роботу».

У ніч на 2 жовтня в Лас-Вегасі 64-річний Стівен Педдок почав стріляти з вікна готелю по відвідувачах кантрі-фестивалю, який проходив неподалік.

Згодом він застрелився в тому ж номері, з якого відкрив вогонь. «Ісламська держава» взяла відповідальність за цей випадок, однак влада США спростувала причетність екстремістів. Мотиви вбивці наразі не встановлені.

За останніми даними, 59 людей загинули внаслідок стрілянини, 527 поранені. 45 постраждалих — у критичному стані

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стрілець із Лас-Вегаса: пілот, мультимільйонер, любитель азартних ігор.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile