Світ / США

Стрілянина у Каліфорнії: загинули 12 людей

СNN
Світ/США/Стрілянина у Каліфорнії: загинули 12 людей
Зберегти
Вигляд
lead
ПІд час стрілянини в одному з барів міста Таузанд-Окс, штат Каліфорнія, загинули 12 людей. Серед загиблих помічник шерифа. До 12 інших людей поранені, їх доставили до лікарні. Про стан постраждалих наразі не розповідають.

Про це повідомив шериф Джефф Дін.

Він також розповів про смерть стілка на місці події. Шериф не уточнив, чи скоїв чоловік самогубство, чи його застрелили правоохоронці.

У ніч на 8 листопада сталася стрілянина у барі й танцювальному клубі для шанувальників кантрі Borderline Bar & Grill у місті Таузанд-Окс.

За даними правоохоронних органів, на час інциденту там перебували кілька сотень людей.Там проходила щотижнева студентська вечірка.

Раніше повідомлялося, що під час інциденту 11 людей дістали поранення. У поліції повідомили, що стрілок зробив не менше 30 пострілів.

Один з очевидців розповів, що у стрілка був напівавтоматичний пістолет, одна у поліції офіційно не повідомили про тип зброї, яку він використовував.

Очевидці також розповіли, що чоловік почав стріляти, як тільки увійшов до приміщення. Його першими жертвами стали охоронець на вході і касир. Мотиви дій стрілка наразі невідомі. Люди, які перебували всередині бару, зазначили, що він нічого не казав перед тим, як відкрим вогонь.

За словами мера міста, Таузанд-Оукс упродовж багатьох років посідав перші місця національних рейтингів за найменшою кількістю злочинів на душу населення.

«Реальність така, що подібні злочини можуть статися в будь-який час в будь-якому місці, навіть в районах, які вважаються максимально безпечними», — резюмував мер.

Більше про:
# Каліфорнія
# США
Пов`язані новини