Війна / Крим

Стрілянина у Керчі: коледж не почне працювати 22 жовтня, як повідомляли раніше

Громадське
Війна/Крим/Стрілянина у Керчі: коледж не почне працювати 22 жовтня, як повідомляли раніше
Зберегти
Вигляд
lead
Керченський політехнічний коледж не почне працювати з понеділка, 22 жовтня.

Про це повідомив «голова» окупаційної адміністрації Керчі Сергій Бороздін.

Очікується, що у вівторок, 23 жовтня, у Керч знову приїде «глава» окупованого Криму Сергій Аксьонов. Він має поспілкуватися з колективом викладачів та ухвалити рішення про початок роботи коледжу, зазначають «РИА Новости».

Раніше Аксьонов заявляв, що коледж відновить роботу 22 жовтня.

«У колективу є сили відновити роботу. Усі розуміють, що повинні це зробити та показати, що ніхто нікого не залякав та життя продовжується», — сказав раніше Аксьонов.

Як передає кореспондентка Громадського, заняття у коледжі (окрім корпусу, у якому стався вибух), ймовірно, розпочнуть у середу, 24 жовтня. Упродовж 22-23 жовтня вирішуватимуть організаційні питання.

Школи в Керчі продовжують працювати, їх близько 30. Керченські журналісти підтвердили Громадському, що в навчальних закладах будуть чергувати двоє представників Національної гвардії Росії.

Мати першокласника 17 школи в Керчі, яка знаходиться на вулиці Войкова (там, де і політехнічний коледж, у якому була стрілянина) сказала Громадському, що в кожній школі є два працівники загону міліції особливого призначення (ОМОН).

Одна зі шкіл Керчі. 22 жовтня у школі продовжуються заняття   
Наталка Гуменюк/Громадське

«Діти мають бути в соціумі, а що робити. Перші дні, звісно, було мало геть дітей в четвер-п‘ятницю. У кожній школі два омонівця, а ми, мами — самі як ОМОН, прийшли перевірити, чи все гаразд. Поки точно весь тиждень будуть чергувати у всіх школах, далі поки не знаємо», — сказала мати першокласника.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місто могильної тиші: спецрепортаж із Керчі

17 жовтня в політехнічному коледжі в Керчі стався вибух та стрілянина. Унаслідок стрілянини 21 людина загинула та понад 50 постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибух і стрілянина в коледжі Керчі: що відомо

Підозрюваний у стрілянині — 18-річний Владислав Росляков, студент цього коледжу. Він застрелився після нападу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми побачили мертву дівчину — тоді й почалася паніка»: очевидці — про стрілянину в Керчі та загиблих друзів

У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

Пов`язані новини