Студенти Євромайдану розбилися на групи та рушили агітувати долучитися до їхнього страйку. Про це Громадському повідомили організатори акції.

Під Києво-Могилянською Академією зібралося декілька сотень студентів, які мають рушити організованою ходою до Майдану Незалежності.

Колона із понад ста людей також була сформована біля Київського політехнічного інституту. Її учасники мають переконати студентів КНТУ «КПІ» та медичного Університету імені  Богомольця долучитися до загальнонаціонального страйку, який має розпочатися завтра.

Напередодні студенти КНУ імені Тараса Шевченка відгукнулися на заклик Києво-Могилянської Академії та розпочали попереджувальний страйк. Через позицію адміністрації до студентських протестів не долучилися низка київських великих вишів. Зокрема КПІ, Київський лінгвістичний Університет та Національний медичний Університет імені Богомольця.

Раніше страйк розпочали західно-українські виші – Український католицький університет, Львівський Національний Університет імені Франка, Ужгородський Національний Університет а також Прикарпатський національний університет та інші.

Поділитись: