Ініціативна група студентів Київського національного університету імені Шевченка провела публічну зустріч з адміністрацією, вимагаючи відповідей на проблемні питання навчального закладу.

Ініціативна група студентів Київського національного університету імені Шевченка провела публічну зустріч з адміністрацією навчального закладу, на якій вимагала відповідей на питання щодо невизначеного порядку нарахування стипендій, поганого опалення в деяких корпусах та порушень у змінах в навчальному плані.

Близько 40 студентів з групи, яка називає себе «КНУпротест», передали перелік своїх питань проректору з науково-педагогічної роботи Володимиру Бугрову. Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Представники студентської групи «КНУпротест» на зустрічі з адміністрацією навчального закладу

Зокрема студентів цікавили підстави рішення адміністрації про нещодавні зміни у навчальному плані, які передбачали перенесення сесії на місяць раніше. На переконання студентів, таке рішення суперечить статутам КНУ — в них зазначено, що зміни в датах проведення сесії мають оголошуватися не пізніше, ніж за місяць, чого не було дотримано.

Також студенти вимагали звітності стосовно вирішення проблеми низької якості опалення корпусів університету на ВДНГ. Як повідомили протестувальники, зазвичай температура в аудтиторіях Інституту біології взимку становить +10°C.

Свої питання студенти також оприлюднили на сторінці ініціативної групи в мережі Vkontakte.

Перелік питань до адміністрації начального закладу від групи «КНУпротест»

За результатами зустрічі сторони домовилися про діалог, в ході якого будуть вирішуватися зазначені проблеми університету.

Представник студентської групи «КНУпротест» Богдан Цюрко

«Ми сподіваємося на конструктивний діалог, на те, що наші питання почують, що буде продовжено роботу з модернізації нашого університету і буде вирішено його проблеми», — сказав представник «КНУпротесту», студент юридичного факультету Богдан Цюрко.

Проректор КНУ імені Шевченка з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров

Як зазначив проректор Бугров, ніяких змін до навчального плану, через які протестували студенти, зроблено не було.

«Такого графіку не було затверджено, тому все залишається, як і є. Це був лише проект», — сказав він.

Як стверджують студенти з групи «КНУпротест», раніше він говорив про те, що новий план уже затверджений.

Представники студентської групи «Студентський рух» Андрій Стасюк

На зустрічі були також присутні двоє студентів, які представились як організація «Студентський рух». Вони, на відміну від «КНУпротесту», вимагали затвердити даний проект навчального плану.

За їх словами, більшість студентів КНУ виступає за такий план, і його можна прийняти навіть всупереч статутам. Як вважає представник «Студентського руху», студент економічного факультету Андрій Стасюк, група «КНУпротест» є меншістю, до того ж представленою тими, хто має погану успішність в навчанні.

«Ми не дозволимо меншості і провокаторам говорити від імені більшості студентів», — підкреслив він.

«Більша частина членів цієї організації взагалі не є студентами. Ви можете назвати, хто з них є студентами?», — додав другий представник групи Володимир Ніколайчук.

Нагадаємо, 24 листопада студенти КНУ імені Шевченка протестували через погане опалення в аудиторіях окремих корпусів навчального закладу, а також через зміни в навчальному плані, який передбачає перенесення сесії на місяць раніше, а також навчання по суботах.

25 листопада з офіційного сайту КНУ імені Шевченка стало відомо, що новий графік, через який протестували студенти, скасовано.

Поділитись: